Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Koło. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Koło jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Koło

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Koło i cały kraj

Jak już pisaliśmy, na ten moment oferujemy pełną księgowość online. Koło i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami również z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: