Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kołobrzeg. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Kołobrzeg jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Kołobrzeg

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura rachunkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Kołobrzeg i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Kołobrzeg i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: