Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Koluszki. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Koluszki jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Koluszki

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura księgowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Koluszki i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Koluszki i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: