Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Koniecpol. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Koniecpol jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Koniecpol

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Koniecpol i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, obecnie świadczymy całościową księgowość online. Koniecpol i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: