Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Konin. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Konin jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Konin

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura księgowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Konin i cały kraj

Jak już pisaliśmy, obecnie umożliwiamy całościową księgowość online. Konin i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: