Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Końskie. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Końskie jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Końskie

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Końskie i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, obecnie oferujemy pełną księgowość online. Końskie i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: