Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kórnik. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Kórnik jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Kórnik

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Kórnik i inne miasta

Jak już pisaliśmy, w tym momencie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Kórnik i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: