Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kościan. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Kościan jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Kościan

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Kościan i inne miasta

Jak już pisaliśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Kościan i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: