Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kostrzyn. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Kostrzyn jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Kostrzyn

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Kostrzyn i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment oferujemy kompleksową księgowość online. Kostrzyn i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz:

 Biuro Rachunkowe PLUS