Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kostrzyn nad Odrą. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Kostrzyn nad Odrą jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Kostrzyn nad Odrą

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Kostrzyn nad Odrą i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie oferujemy kompleksową księgowość online. Kostrzyn nad Odrą i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: