Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Koziegłowy. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Koziegłowy jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Koziegłowy

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura finansowego liczy się parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Koziegłowy i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie oferujemy całościową księgowość online. Koziegłowy i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: