Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Koźmin Wielkopolski. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Koźmin Wielkopolski jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Koźmin Wielkopolski

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Koźmin Wielkopolski i inne miasta

Jak już pisaliśmy, w tym momencie świadczymy pełną księgowość online. Koźmin Wielkopolski i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: