Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kraków. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Kraków jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Kraków

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Kraków i cały kraj

Jak już pisaliśmy, obecnie oferujemy pełną księgowość online. Kraków i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: