Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kraśnik. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Kraśnik jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Kraśnik

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Kraśnik i cała Polska

Jak już pisaliśmy, obecnie oferujemy pełną księgowość online. Kraśnik i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: