Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Krobia. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Krobia jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Krobia

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Krobia i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Krobia i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: