Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Krosno Odrzańskie. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Krosno Odrzańskie jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Krosno Odrzańskie

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Krosno Odrzańskie i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie świadczymy całościową księgowość online. Krosno Odrzańskie i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: