Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kruszwica. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Kruszwica jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Kruszwica

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Kruszwica i cała Polska

Jak już pisaliśmy, na ten moment oferujemy całościową księgowość online. Kruszwica i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: