Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Krynica-Zdrój. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Krynica-Zdrój jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Krynica-Zdrój

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Krynica-Zdrój i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, obecnie oferujemy kompleksową księgowość online. Krynica-Zdrój i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: