Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kudowa-Zdrój. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Kudowa-Zdrój jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Kudowa-Zdrój

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Kudowa-Zdrój i cała Polska

Jak już pisaliśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Kudowa-Zdrój i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: