Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kwidzyn. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Kwidzyn jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Kwidzyn

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Kwidzyn i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, obecnie oferujemy całościową księgowość online. Kwidzyn i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: