Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Łabiszyn. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Łabiszyn jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Łabiszyn

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Łabiszyn i cała Polska

Jak już pisaliśmy, na ten moment świadczymy pełną księgowość online. Łabiszyn i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: