Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Lądek-Zdrój. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Lądek-Zdrój jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Lądek-Zdrój

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Lądek-Zdrój i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, obecnie oferujemy kompleksową księgowość online. Lądek-Zdrój i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: