Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Łapy. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Łapy jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Łapy

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Łapy i cały kraj

Jak już pisaliśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Łapy i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: