Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Legnica. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się 100% sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Legnica jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Legnica

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Legnica i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, obecnie oferujemy pełną księgowość online. Legnica i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: