Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Łęknica. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Łęknica jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Łęknica

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Łęknica i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, obecnie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Łęknica i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: