Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Lesko. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Lesko jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Lesko

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Lesko i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie oferujemy pełną księgowość online. Lesko i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: