Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Libiąż. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Libiąż jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Libiąż

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura księgowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Libiąż i cały kraj

Jak już pisaliśmy, na ten moment świadczymy pełną księgowość online. Libiąż i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: