Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Lidzbark. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Lidzbark jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Lidzbark

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura rachunkowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Lidzbark i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment oferujemy pełną księgowość online. Lidzbark i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: