Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Limanowa. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Limanowa jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Limanowa

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura podatkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Limanowa i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy pełną księgowość online. Limanowa i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: