Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Lipiany. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Lipiany jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Lipiany

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Lipiany i cały kraj

Jak już pisaliśmy, w tym momencie oferujemy całościową księgowość online. Lipiany i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: