Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Łódź. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Łódź jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Łódź

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura finansowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Łódź i cała Polska

Jak już pisaliśmy, w tym momencie umożliwiamy pełną księgowość online. Łódź i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: