Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Łomianki. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Łomianki jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Łomianki

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Łomianki i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, obecnie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Łomianki i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z innych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: