Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Łowicz. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Łowicz jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Łowicz

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Łowicz i cały kraj

Jak już pisaliśmy, na ten moment umożliwiamy pełną księgowość online. Łowicz i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: