Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Lubawa. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Lubawa jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Lubawa

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Lubawa i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, obecnie świadczymy kompleksową księgowość online. Lubawa i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: