Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Lubin. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Lubin jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Lubin

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Lubin i cała Polska

Jak już pisaliśmy, na ten moment świadczymy kompleksową księgowość online. Lubin i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: