Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Lubliniec. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się pełnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Lubliniec jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Lubliniec

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Lubliniec i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment świadczymy kompleksową księgowość online. Lubliniec i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: