Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Luboń. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Luboń jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Luboń

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Luboń i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Luboń i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: