Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Lubraniec. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Lubraniec jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Lubraniec

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Lubraniec i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, obecnie świadczymy całościową księgowość online. Lubraniec i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: