Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Lubsko. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Lubsko jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Lubsko

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Lubsko i inne miasta

Jak już pisaliśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Lubsko i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: