Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Lwówek. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Lwówek jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Lwówek

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Lwówek i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Lwówek i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: