Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Margonin. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Margonin jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Margonin

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura księgowego liczy się parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Margonin i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy całościową księgowość online. Margonin i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: