Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Marki. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Marki jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Marki

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura finansowego liczy się parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Marki i cała Polska

Jak już pisaliśmy, w tym momencie oferujemy pełną księgowość online. Marki i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: