Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Marki. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Marki jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Marki

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura rachunkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Marki i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, obecnie oferujemy kompleksową księgowość online. Marki i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: