Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Miastko. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Miastko jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Miastko

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Miastko i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy kompleksową księgowość online. Miastko i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: