Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Michałowo. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się 100% sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Michałowo jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Michałowo

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Michałowo i cały kraj

Jak już pisaliśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Michałowo i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: