Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Międzybórz. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Międzybórz jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Międzybórz

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Międzybórz i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, obecnie oferujemy pełną księgowość online. Międzybórz i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z innych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: