Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Mieszkowice. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Mieszkowice jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Mieszkowice

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura księgowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Mieszkowice i cała Polska

Jak już pisaliśmy, na ten moment umożliwiamy pełną księgowość online. Mieszkowice i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: