Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Mikołajki. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Mikołajki jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Mikołajki

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura finansowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Mikołajki i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment umożliwiamy pełną księgowość online. Mikołajki i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: