Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Mirsk. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Mirsk jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Mirsk

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Mirsk i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie oferujemy kompleksową księgowość online. Mirsk i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: