Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Mogilno. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Mogilno jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Mogilno

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Mogilno i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment świadczymy pełną księgowość online. Mogilno i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: